Атлас з анатоміі людини Соботта. Том 1: Голова, шия, верхні кінцівки

Product Description

Шифр книги: Z 2503

Автор(и) / Редактор(и): red.: R. Putz, R. Pabstn; Wydanie III polskie opracowane przez W. Wozniaka i K. S. Jędrzejewskiego

Видавництво / Рік / Сторінки: Wydanie ІІІ polskie, Wroclaw : Elsevier Urban & Partner, 2010. 430 s.

Перевидання: Sobotta Atlas der Anatomie des Menschen. Band 1. Kopf, Hals, obere Extremität. Munchen Jena, 2006

ISBN: 978-83-89581-04-4

Дарувальники: ОЛП у Варшаві

Анотація: Всесвітньо відомий «Атлас з анатомії людини Соботта», Том 1 : «Голова, шия, верхні кінцівки» вперше був опублікований сто років тому. З цього часу він постійно поліпшується для потреб студентів та викладачів анатомії і оновлюється через послідовних видавців. Атлас Соботта містить найістотніші анатомічні дані для багатьох поколінь студентів та лікарів, в тому числі самої останньої генерації, як на початковій стадії придбання медичних знань, так і в наступні роки клінічної практики, і залишається «Керівництвом на все лікарське життя».
Метою авторів нових видань Атласу є досконалий аналіз коментарів і порад користувачів та розміщення зображень, отриманих за допомогою нових методів візуалізації. До поточного видання входять рекомендації щодо реформування медичних досліджень, основними вимогами яких є підвищення класу практики та широке інтегрування в клінічні дисципліни.
Третє польське видання Атласу доповнено таблицями м’язів, суглобів та нервів. Цінним доповненням є численні фотографії із зображеннями, які отримані з використанням ультрасонографії, традиційної рентгенодіагностики, комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії, та фотографії і гравюри, які містять зображення конкретних операційних моментів.
Більше століття «Атлас з анатомії людини Соботта» є найбільш часто використовуваним атласом, необхідним для студентів та лікарів.