Лікування переломів

Product Description

Шифр: Z 3013

Автор(и) / Редактор(и): Ronald McRae, Max Esser; red. Tadeusz Szymon Gazdzik

Видавництво / Рік: Wrocław: Elsevier Urban & Partner Sp. z o.o., 2010. 438 с.

Перевидання: Practical Fracture Treatment. 5th ed. 2008

ISBN: 978-83-7609-213-3

Дарувальники: Elsevier Urban & Partner

Анотація: У виданні приділено особливу увагу найбезпечнішим та надійним методам лікування хворих з травмами опорно-рухового апарату, представлено велику кількість практичних деталей щодо лікування переломів. У першій частині видання висвітлено загальні питання, що стосуються патології, діагностики і лікування травм опорно-рухового апарату. Широко також обговорюються ускладнення, які можуть виникнути під час консервативної терапії та операцій. У другій частині розглядаються травми окремих частин тіла.
Особливо варто відзначити багату графічну частину посібника, яка чудово ілюструє всі обговорювані клінічні проблеми. Видання містить значну кількість ескізів, що представляють нові імплантати та методи їх введення. Включає також багато нових рентгенограм, КT-зображень та 3D-реконструкцій.
Посібник рекомендовано спеціалістам в галузі ортопедії та травматології опорно-рухового апарату, а також лікарям, які працюють в аварійно-рятувальних відділеннях та хірургам інших спеціальностей. Деякі з обговорюваних питань у лікуванні переломів та вивихів важливі для фахівців у галузі спортивної медицини та реабілітації, а також сімейних лікарів, які займаються реабілітацією пацієнтів після стаціонару. Для студентів-медиків, особливо тих, хто хоче поглибити свої медичні знання про діагностику та лікування переломів та вивихів.