Порядок проведення радіологічних процедур

Product Description

Шифр: S 10902

Автор(и) / Редактор(и): Ann Ehrlich Ruth, M. Coakes Dawn; ред.: Maria Anna Staniszewska, Aleksandra Zakrzewska-Wichary

Видавництво / Рік: Wrocław: Elsevier Urban & Partner Sp. z o.o., 2014. XII, 416 с.

Перевидання: Patient Care in Radiography: with an Introduction to Medical Imaging. 8th ed. 2013

ISBN: 978-83-7609-969-9

Дарувальники: Elsevier Urban & Partner

Анотація: Запропоноване видання є джерелом актуальної інформації для професії електрорадіолога та лікарняного середовища і дає основні та систематизовані знання на тему догляду за пацієнтом. Книга написана для ефективної підтримки медичних працівників-електрорадіологів в лікарнях, щоб допомогти їм максимально повноцінно виконувати потреби діагностованих пацієнтів і в той же час відповідально виконувати свої функції.
Текст книги дає можливість ознайомитись із пацієнтом за допомогою стандартних процедур і до остаточного протоколу виконаного дослідження в медичному архіві. Розділи книги упорядковані таким чином, що кожен наступний опирається на інформацію, засвоєну в попередніх розділах. Хоч догляд за пацієнтом є провідною темою цієї книжки, але піклування про тих, які цим доглядом займаються, є для авторів дуже важливим. Розкриті аспекти їх особистого розвитку та самодопомоги.
Книга містить цінну інформацію на тему поведінки з пацієнтом у складній області діагностики зображень і стане корисною для медиків-електрорадіологів.