Практична дерматологія в педіатрії. Т.1

Product Description

Шифр: Z 2927

Автор(-и)/Редактор(-и): pod. red.: C. N. Burkhart, D. S. Morrell

Заголовок: Praktyczna dermatologia dziecieca. Т.1

Видання/рік/сторінки: Czelej  Sp. z o.o., 2014, 246 s..

ISBN: 978-83-7563-199-9

АнотаціяКнига є джерелом найновішої інформації про педіатричну дерматологію. Дуже практичним є доступом до VisualDX (DCDSS — діагностична клінічна система підтримки прийняття рішень). Система є джерелом додаткової діагностичної підтримки дозволяє лікарю переглядати і порівнювати величезну кількість інформації про захворювання шкіри та сучасні методи їх лікування.

Пацієнти та їх батьки очікують точного діагнозу та ефективного лікування. Шкірні захворювання, які часто зустрічаються у дітей, рідко зустрічаються у дорослих. Якщо одна і та ж хвороба зустрічається у дорослого і у дитини, вона може матирізний перебіг, інтенсивність та прогноз.

У посібнику подані найсучасніші методи діагностики та лабораторні тести, подається ряд спеціальних методів для забезпечення належної діагностики та диференціальної діагностики, описані 112 захворювань та методи їх лікування. Книга містить понад 500 кольорових зображень.

Авторами посібника є викладачі провідних університетів, практикуючі лікарі-дерматологи, які у своїй клінічній практиці мають справу з тисячами маленьких пацієнтів, які страждають на рідкісні захворювання шкіри.

Перший том містить інформацію про підхід до пацієнта у педіатричному відділенні, як провести візуальне обстеження шкіри, основні дитячі шкірні захворювання, морфологію та розташування уражень і розділи, у яких описані окремі хвороби.