Стоматологія консервативна, Том І

Product Description

Шифр книги: Z 2528

Автор(и) / Редактор(и): Th. M. Roberson, H. O. Heymann, E. J. Swift, Jr; редакція наукова видання польського Stanisław Suliborski

Видавництво / Рік / Сторінки: Lublin: Czelej Sp. z. o.o., видання польське опубліковано з дозволу Elsevier Inc., 2010. XX, 547 с.

Перевидання: Sturdevant’s Art and Science of Operative Dentistry, 5 ed. Elsevier Inc., 2007

ISBN: Том I: 978-83-7563-098-5

Дарувальники: ОЛП у Варшаві

Анотація: Видання включає 2 тома: «Стоматологія консервативна», Том 1 та «Стоматологія консервативна», Том 2. Написане групою видатних практиків, дослідників та вчених-викладачів з Школи стоматології Університету Північної Кароліни у співпраці з авторами п’яти американських університетів. Це дозволило об’єднати досвід з вдосконаленням практики реставрації, знань з наукових досліджень та клінічної практики. У даному виданні представлено найновішу інформацію про каріологію, методи профілактики інфекції, методи діагностики та планування лікування, а також останні відомості про естетичні наповнювачі.
Видання має організовану і послідовну структуру. Перші розділи Том 1 (1-8) містять загальну інформацію, необхідну для розуміння консервативної стоматології, яка динамічно розвивається. Ці розділи включають введення в стоматологію, стоматологічну анатомію, фізіологію, оклюзію, каріологію, інформацію про біоматеріали, адгезію до емалі та дентину, розвиток зубів, контроль за інфекцією, а також містять опис інструментів і обладнання.
Решта розділів Том 1 (9-10), Том 2 (11-21) зосереджуються на клінічній практиці в консервативній стоматології. У розділах показані композитні реконструкції, амальгама та металеві реконструкції.
Великий акцент робиться на опис стоматологічного лікування літніх людей.
Видання містить понад 2550 кольорових ілюстрацій.
Книга корисна для лікарів-практиків, які прекрасно освоюють методи хірургії та виконують їх щоденно, для лікарів-дослідників, перед якими стоять складні питання, для студентів ця книга буде джерелом практичних знань, це полегшить їхньому розумінню багатьох питань і навчить щоденній роботі.